"Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою.

Польський літак M-15 Belphegor

Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України.

Видання запевняє, що літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Згідно з виданням Popular Mechanics, реактивний сільськогосподарський літак, створений в Польщі в 1970-і роки, був «надзвичайно потворним».

Popular Mechanics нагадує, що M-15 Belphegor повинен був замінити радянський легкий літак Ан-2, проте вийшов гірше свого попередника. «M-15 Belphegor вміщував трохи менш ніж три тонни пестицидів у двох величезних пілонах і розсіював їх за допомогою стиснутого повітря. Двигун був піднятий над системою розпилення хімікатів, щоб уникнути змішування вихлопних газів з випущеним пестицидом», – нагадує видання.

Журнал пише, що M-15 Belphegor «виявився великим розчаруванням», оскільки був погано спроєктований. Popular Mechanics запевняє, що M-15 Belphegor виявився «найповільнішим літаком у світі» і «найважчим біпланом у світі».

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...