Літо затримається: Українців попередили про два удари екстремальної спеки та назвали терміни

В Україні до кінця липня прогнозується тепла погода, в той же час спеки і рясних злив не очікується. У деяких районах в кінці липня стовпчики можуть піднятися до +30 градусів, але виснажливої спеки не буде. За словами експерта Укргідрометеоцентру Владислава Тимофєєва, в серпні очікується ще як мінімум дві хвилі тепла, передають Патріоти України.

"Кінець липня-початок серпня і ще друга або третя декада серпня. Але на півночі України не повинно бути екстремальної спеки 35-37 градусів. Це може бути тільки на півдні. У Києві буде 30-33 градуси. Між цими хвилями буде дощ", - озвучив синоптик свій прогноз на залишок літа.

Синоптик додав, що літо може затягнутися, оскільки до середини вересня в Україні буде тепла погода. У свою чергу синоптик Віталій Постригань уточнив, що в 2021 році в Україні спека була не звичайна. Вона супроводжувалася високою вологістю повітря і розбавлялася періодичними дощами. "За консультації синоптиків, повернення спеки у супроводі грозових дощів очікується з 28 липня" - резюмував він у Facebook.

Прогноз погоди до кінця літа 2021:

Раніше завідуюча лабораторією прикладної кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Світлана Краковська розповіла про те, що в середині літа можна чекати досить жарких днів у найтеплішому місяці — липні, так звані "тропічні ночі", коли температура залишається на рівні 20 градусів вночі, що є великим тепловим навантаженням на людський організм.

Синоптик Леонід Горбань спрогнозував, що денна температура повітря в липні в більшості регіоні складе +27 ... + 32 градуси. Останній місяць літа почнеться з сильної спеки-стовпчики термометрів триматимуться на рівні + 33 ... + 35 градусів.

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...

Із листопада по січень: Вчені розповіли про "зоряні війни" всередині стародавньої цивілізації мая

неділя, 24 жовтень 2021, 13:59

У той час, коли існувала стародавня цивілізація мая, в ній було багато різних політичних утворень. Всі вони змагалися між собою і даний процес отримав назву «зоряні війни». Вчені встановили, які саме періоди суперництва вважаються найбільш інтенсивними...