
Скандальний боксер Іван Редкач (23-6, 18 КО) відзначився неприємним висловлюванням на адресу людей, які живуть в Україні. При цьому він зізнався, що любить свою країну. Так відповів на запитання одного з підписників на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
Він спробував пояснити свою точку зору. "Дуже люблю Україну, але не люблю людей, які живуть там. Вони без мрії, без мотивації, без своєї думки, жебраки в душі", – заявив Редкач.
Зазначимо, що в своєму останньому поєдинку наш співвітчизник без шансів поступився американцеві Реджісу Прогрейсу. Його суперник впевнено контролював хід протистояння, а потім відправив українця на канвас потужним ударом по корпусу.
Редкач не зміг піднятися на ноги самостійно, тому його забрали з рингу на ношах і госпіталізували. Український боксер Максим Бурсак розкритикував Івана після поєдинку, назвавши його ганьбою нашої країни. Після цього Редкач поскаржився на співвітчизників, заявивши, що йому шкода, що він народився в Україні.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...