"Люблю Україну і українців": Зеленський надав громадянство черниці з Індії

У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Сестра Ліджа отримала українське громадянство. Фото: Державна міграційна служба.

Президент Володимир Зеленський надав громадянство України черниці з Індії Пайяппіллі Варід Ліджа. Про це повідомляє Державна міграційна служба, передають Патріоти України.

У четвер, 11 липня, керівник міграційної служби Закарпатської області Ігор Михайлишин вручив їй паспорт громадянина України у формі ID-карти. Отримуючи паспорт, сестра Ліджа зазначила: «Я ніколи не відчувала себе тут чужою. Бог хотів бачити мене в Україні, оскільки має плани по кожному з нас. Я люблю Україну і українців».
Сестра Ліджа добре відома не тільки в Закарпатті, а й далеко за його межами. Жінка 15 років тому прибула на Закарпаття з місіонерською місією. Монахиня проводить численні духовні зустрічі, молитви і духовне зцілення. Як настоятелька монастиря Згромадження Сестер Святого Йосипа де Сен-Марк Мукачівської єпархії Римо-Католицької Церкви, крім духовної роботи, бере активну участь у різноманітній громадській діяльності.
Зусиллями сестри Ліджа були залучені кошти від меценатів Німеччини для відкриття при монастирі геріатричного пансіонату для опіки над одинокими літніми людьми. Щотижня від 300 до 1000 соціально незахищених людей різних віросповідань і національностей отримують підтримку при монастирі. У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Через хворобу: Колишній інженер Боїнга пограбував 30 банків за рік

вівторок, 16 липень 2019, 12:30

Спочатку Ентоні Хетеуей заробляв 100 000 доларів на рік, все було добре... Ентоні Хетеуей, колишній інженер Боїнга, пограбував 30 банків з 2013 по 2014 рік, передають Патріоти України. Це привело його до героїну. На це потрібні були гроші. Він втратив ...

Пішов на фестиваль: У Києві загадково загинув молодий хлопець (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 11:14

У Києві знайшли повішеним 20-річного Вадима Онищенка, якого розшукували з 11 липня. Він пішов на фестиваль Atlas Weekend і зник. Востаннє його бачили на Хрещатику, звідки він планував вирушити на концерт, розповіли у групі dtp.kiev.ua у Facebook, пові...