"Люблю Україну і українців": Зеленський надав громадянство черниці з Індії

У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Сестра Ліджа отримала українське громадянство. Фото: Державна міграційна служба.

Президент Володимир Зеленський надав громадянство України черниці з Індії Пайяппіллі Варід Ліджа. Про це повідомляє Державна міграційна служба, передають Патріоти України.

У четвер, 11 липня, керівник міграційної служби Закарпатської області Ігор Михайлишин вручив їй паспорт громадянина України у формі ID-карти. Отримуючи паспорт, сестра Ліджа зазначила: «Я ніколи не відчувала себе тут чужою. Бог хотів бачити мене в Україні, оскільки має плани по кожному з нас. Я люблю Україну і українців».
Сестра Ліджа добре відома не тільки в Закарпатті, а й далеко за його межами. Жінка 15 років тому прибула на Закарпаття з місіонерською місією. Монахиня проводить численні духовні зустрічі, молитви і духовне зцілення. Як настоятелька монастиря Згромадження Сестер Святого Йосипа де Сен-Марк Мукачівської єпархії Римо-Католицької Церкви, крім духовної роботи, бере активну участь у різноманітній громадській діяльності.
Зусиллями сестри Ліджа були залучені кошти від меценатів Німеччини для відкриття при монастирі геріатричного пансіонату для опіки над одинокими літніми людьми. Щотижня від 300 до 1000 соціально незахищених людей різних віросповідань і національностей отримують підтримку при монастирі. У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...