"Люблю Україну і українців": Зеленський надав громадянство черниці з Індії

У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Сестра Ліджа отримала українське громадянство. Фото: Державна міграційна служба.

Президент Володимир Зеленський надав громадянство України черниці з Індії Пайяппіллі Варід Ліджа. Про це повідомляє Державна міграційна служба, передають Патріоти України.

У четвер, 11 липня, керівник міграційної служби Закарпатської області Ігор Михайлишин вручив їй паспорт громадянина України у формі ID-карти. Отримуючи паспорт, сестра Ліджа зазначила: «Я ніколи не відчувала себе тут чужою. Бог хотів бачити мене в Україні, оскільки має плани по кожному з нас. Я люблю Україну і українців».
Сестра Ліджа добре відома не тільки в Закарпатті, а й далеко за його межами. Жінка 15 років тому прибула на Закарпаття з місіонерською місією. Монахиня проводить численні духовні зустрічі, молитви і духовне зцілення. Як настоятелька монастиря Згромадження Сестер Святого Йосипа де Сен-Марк Мукачівської єпархії Римо-Католицької Церкви, крім духовної роботи, бере активну участь у різноманітній громадській діяльності.
Зусиллями сестри Ліджа були залучені кошти від меценатів Німеччини для відкриття при монастирі геріатричного пансіонату для опіки над одинокими літніми людьми. Щотижня від 300 до 1000 соціально незахищених людей різних віросповідань і національностей отримують підтримку при монастирі. У 2017 році сестра Ліджа організувала допомогу військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

То чия Кубань?: У мережі поділилися піснею "Сонце низенько" у виконанні місцевого хору (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 0:22

Якщо на Кубані співають українські пісні, то хто тоді живе на Кубані? Відповідь очевидна. Пісня - це душа народу. Скільки б московські пропаг*ндони не повторювали, що Кубань, як і решта "Малоросії то "рускій мір", прийде час, і все буде вільна Україна,...