
54-річний американець протягом декількох тижнів щодня з'їдав по півтора пакета цукерок, і така дієта закінчилася фатально: чоловік втратив свідомість і помер у лікарні наступного дня, передають Патріоти України.
"У нього була погана дієта, що складалася в основному з декількох упаковок цукерок в день, - повідомило видання New York Post. - Три тижні тому він змінив свої звичайні льодяники на лакрицю. Приготовані на основі кореня солодки солодощі містять гліциризинову кислоту, яка знижує рівень калію і може викликати гіпертонію, метаболічний алкалоз, фатальну аритмію і ниркову недостатність".
Крім нездорової дієти, чоловік також викурював по пачці сигарет на день: його стаж курця становив 36 років. "Навіть невелика кількість солодки, яку ви з'їсте, може трохи підвищити ваш артеріальний тиск", - попередив доктор Ніл Бутан, кардіолог з Массачусетської лікарні загального профілю, який описав цей випадок в медичному журналі The New England Journal of Medicine.
Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США попереджає, що вживання всього лише 50 грам лакриці в день протягом двох тижнів може призвести до порушень серцебиття.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...