"Любов і молитва захистять": У Дніпрі влаштували "шабаш" проти щеплень від COVID-19 і карантину (відео)

У суботу, 15 травня, в Дніпрі пройшла акція проти вакцинації від коронавірусу "Стоп фейк-пандемія". Сотні людей без масок, але з прапорами, колонками і вигуками "Стоп геноцид" також виступали проти карантину, передають Патріоти України.

Спершу вони пройшли Європейською площею, а потім попрямували на набережну міста, попутно ведучи прямий ефір.

Зазначається, що до цього на вулиці Яворницького помітили масовий хресний хід за участю священнослужителів, які намагалися "вигнати COVID-19" молитвами. За ними слідувала низка мітингувальників. Водночас до центру міста дісталися не всі.

"З колонок доносився голос жінки, який наганяв жаху, що іронічно висловлювалася на злободенні теми. Але учасники щоразу наполягали на пробудженні за допомогою сили любові. Адже тільки любов допоможе побачити всю фейковість переповнених лікарень і тисяч померлих від ускладнень", – йдеться у повідомленні.

Мітингувальники в Дніпрі виступали проти примусової вакцинації від коронавірусу, хоча вона в країні добровільна. Карантин і обмеження, заявляли вони, теж не потрібні, адже людям нібито боятися нічого – "любов і молитва їх захистить".

Крім цього, учасники мітингу виступали за права й свободи українців і на підтримку малого та середнього бізнесу, захист землі і її надр. І за те, щоб дітей брали в медустанови без обов'язкових щеплень. Підкреслюється, що такі ж акції пройшли у великих містах України і загалом низці інших країн.

Євро 2020, підсумки 18 червня: Дві нічиї та перемога Швеції (таблиця)

субота, 19 червень 2021, 7:37

18 червня з трьох зустрічей дві завершилися нічиєю, а Швеція перемогла свого суперника. З трьох голів, які цього дня забили, два – з пенальті, зазначають Патріоти України. . Першим був матч групи Е між Швецією та Словаччиною. Більше часу не було голів...

«Це не наші, а форму можна купити в будь-якму магазині»: Українці тролять Х*йла його ж аргументами за пісеньку вболівальників «Ла-ла-ла» під час матчку Україна-Македонія

субота, 19 червень 2021, 7:25

У Росії знову звертаються до УЄФА через Україну. Після питань щодо форми національної збірної тепер в Росії вимагають покарати українських фанатів за «непристойну кричалку» про президента Росії Володимира Путіна, зазначають Патріоти України. . Уже чер...