"Любов і молитва захистять": У Дніпрі влаштували "шабаш" проти щеплень від COVID-19 і карантину (відео)

У суботу, 15 травня, в Дніпрі пройшла акція проти вакцинації від коронавірусу "Стоп фейк-пандемія". Сотні людей без масок, але з прапорами, колонками і вигуками "Стоп геноцид" також виступали проти карантину, передають Патріоти України.

Спершу вони пройшли Європейською площею, а потім попрямували на набережну міста, попутно ведучи прямий ефір.

Зазначається, що до цього на вулиці Яворницького помітили масовий хресний хід за участю священнослужителів, які намагалися "вигнати COVID-19" молитвами. За ними слідувала низка мітингувальників. Водночас до центру міста дісталися не всі.

"З колонок доносився голос жінки, який наганяв жаху, що іронічно висловлювалася на злободенні теми. Але учасники щоразу наполягали на пробудженні за допомогою сили любові. Адже тільки любов допоможе побачити всю фейковість переповнених лікарень і тисяч померлих від ускладнень", – йдеться у повідомленні.

Мітингувальники в Дніпрі виступали проти примусової вакцинації від коронавірусу, хоча вона в країні добровільна. Карантин і обмеження, заявляли вони, теж не потрібні, адже людям нібито боятися нічого – "любов і молитва їх захистить".

Крім цього, учасники мітингу виступали за права й свободи українців і на підтримку малого та середнього бізнесу, захист землі і її надр. І за те, щоб дітей брали в медустанови без обов'язкових щеплень. Підкреслюється, що такі ж акції пройшли у великих містах України і загалом низці інших країн.

Громадськість перемагала жадібність забудовника та всіх, хто за ним стояв. "Важлива перемога": Верховний Суд підтвердив заповідний статус для 80% Протасового Яру

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:10

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...