Любов виявилась не взаємною: Чоловік помер, поцілувавши... змію

Житель Індії на ім'я Сантош упіймав кобру і помер від її укусу. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України.

Чоловік знайшов кобру в селі Джамуа, штат Джаркханд. Він поклав отруйну змію на шию і почав крутити її в руках, показуючи мешканцям села. Потім Сантош постукав кобру по голові та поцілував її. Змія, що відчула небезпеку, раптово вкусила чоловіка за палець.

Стан Сантоша почав стрімко погіршуватися. Він помер дорогою до лікарні, не встигнувши отримати медичну допомогу. За словами вбитого горем батька чоловіка, загиблий завжди мав пристрасть до отруйних змій.

Чотири прадавні українських слова, які викорінила радянська влада заради наближення солов'їної до мови "старшого брата"

середа, 27 вересень 2023, 5:35

За часів СРСР багато автентичних слів на території сучасної України замінили російськими аналогами, які зараз багато хто вважає їх українськими. Про деякі з них розповідає освітній канал «Солов’їну треба знати».

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...