Любов зла..: Американка заплатила $10 тис. за порятунок ... курки

За саму операцію Нотнагель з чоловіком віддали 7,5 тис. доларів, візити до лікарів і аналізи обійшлися в 2,5 тис. доларів.

Американка Селета Нотнагель з Колорадо заплатила 10 тисяч доларів, щоб врятувати свою улюблену курку — дворічну представницю породи маран, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Нотнагель купила курку на ринку на 12 доларів. Але вона не планувала робити з неї обід — замість цього вони стали найкращими друзями. Птаха отримала ім'я — Блу — а також постійно ходила в новому красивому одязі, їла різні смаколики і сиділа на руках у господині.

У березні минуло року Нотнагель помітила, що курка поводиться незвично — перестала «бурчати» на руках у жінки, а потім стала дуже млявою. Тоді Нотнагель зрозуміла, що їй потрібно везти птаху до ветеринарів: курці зробили рентгенівський знімок, УЗД, ЕКГ та аналіз крові. Підсумок — підозра на рак.

Щоб підтвердити діагноз Нотнагель звернулася до ветклініки при Університеті Колорадо для додаткових аналізів. Там не знайшли у птахи ознак онкологічного захворювання, але поставили інший діагноз: вроджена вада серця — відкрита артеріальна протока.

«Ми з нею споріднені душі. Я сказала чоловікові, що якщо Блу помре, нехай викопує могилу відразу для нас двох. Я просто не уявляю, як буду жити без неї. Вона крута птаха», — згадує жінка.

В результаті Блу стала першою куркою, якій усунули подібний дефект.

На всю операцію було потрібно близько півгодини, а вже через пів дня після операції з птахою вже все було добре — вона знову стала активною. За саму операцію Нотнагель з чоловіком віддали 7,5 тис. доларів, візити до лікарів і аналізи обійшлися в 2,5 тис. доларів.

«Це сила-силенна грошей. Але будь-хто віддав би їх заради здоров'я дітей або собаки. Ви б і оком не моргнули, якби я сказала, що витратила десять тисяч на собаку, щоб вилікувати її. Я б точно зробила це і знову. Вона — член нашої сім'ї», — каже Нотнагель.

З архіву ПУ. Зіркова російська сепаратистка опублікувала фото з "Борисполя": Українські прикордонники відреагували на скандал

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:00

На фото співачка сидить за столиком з пропагандистським журналістом LIFE Семеном Пеговим і членом НВФ Ахрою Авідзбою. Скандально відома відвідинами ОРДЛО російська співачка Чичеріна в соцмережі опублікувала фотографію, нібито зроблену в міжнародному ае...

Хіти тижня. Над проектом працювали десятки фахівців різного гатунку: ​В Україні відтворили справжнє обличчя великого князя київського Ярослава Мудрого

п’ятниця, 26 лютий 2021, 18:00

Майже 100 років тому Академік Герасимов розробив першу технологію відтворення обличчя за черепом. Однак метод був ще далекий від досконалості, і багато залежало від уявлення реконструктора. Не дивно, що з київського князя ліпили типового московита. Нез...