У Тернополі в одному з готелів міста сталася стрілянина. Попередньо, майор застав свою дружину з коханцем та застрелив його. Про це пише видання “Тернополяни” посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.
Як зазначається, інцидент стався 21 липня близько третьої години ночі на вулиці Степана Будного в одному з міських готелів. Там майор, перебуваючи на третьому поверсі комплексу, застав свою дружину з коханцем - головним сержантом одного із прикордонних загонів.
“Майор шість разів вистрелив у сержанта з пістолета "Glok-17", який закріплений за ним. За нашою інформацією, головний сержант загинув у готелі. Сьогодні вирішується питання щодо затримання майора відповідно до статті 208 КПК України”, - пише видання.
Одеський еколог, очільник громадської організації "Зелений лист" Владислав Балінський констатує, що через надмірну спеку у Чорному морі починаються заморні процеси, проте разом з тим кількість різноманіття біоресурсів вражає. Про свої враження після да...
Компанія Ookla (власник сервісу Speedtest) опублікувала свіжі результати дослідження тестів швидкості, з якого стали відомі країни з найшвидшим мобільним і стаціонарним інтернетом, передають Патріоти України. Як виявилося, в Україні мобільний інтернет ...