
У минулі вихідні в Туреччині загинули в результаті ДТП загинули двоє українських студентів - Анастасія Пришко та Олександр Попов. Закохані були студентами Інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету. Як повідомляє "Обозреватель", в цьому ж автомобілі їхали ще двоє наших громадян, які зараз знаходяться в лікарні, передають Патріоти України.
Молода пара буквально недавно вирушила до Туреччини в подорож і на сторінці дівчини в Instagram опубліковані останні фотографії з курортної країни.

"Вона завжди була такою. Красива, з посмішкою на обличчі. Вона була щаслива разом зі своїм Сашею. Вони любили один одного. Мені дуже шкода", - говорить подруга дівчини.
Пара дуже любила подорожувати і встигла побувати в Стокгольмі, Барселоні, Парижі, Мюнхені. "Вони встигали працювати і добре вчитися, обидва були на 4-му курсі, в цьому році повинні були захищати бакалаврську дипломну роботу", - сказав журналістам глава Студентської ради при обласній адміністрації Микита Ковалевський.
16 травня Саша і Настя, а також їхні друзі Владислав Зикран і Анастасія Нестеренко, орендували автомобіль і поїхали в Анталію. Несподівано друг загиблих втратив контроль над керуванням, машина вилетіла в поле і перекинулася.

Олександр загинув на місці, Анастасія померла через кілька годин у лікарні. Молоді люди зустрічалася два з половиною роки.

У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...