Любили подорожувати і були щасливі разом: Спливли фото і нові деталі жаливої трагедії з українськими студентами в Туреччині

У минулі вихідні в Туреччині загинули в результаті ДТП загинули двоє українських студентів - Анастасія Пришко та Олександр Попов. Закохані були студентами Інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету. Як повідомляє "Обозреватель", в цьому ж автомобілі їхали ще двоє наших громадян, які зараз знаходяться в лікарні, передають Патріоти України.

Молода пара буквально недавно вирушила до Туреччини в подорож і на сторінці дівчини в Instagram опубліковані останні фотографії з курортної країни.

"Вона завжди була такою. Красива, з посмішкою на обличчі. Вона була щаслива разом зі своїм Сашею. Вони любили один одного. Мені дуже шкода", - говорить подруга дівчини.

Пара дуже любила подорожувати і встигла побувати в Стокгольмі, Барселоні, Парижі, Мюнхені. "Вони встигали працювати і добре вчитися, обидва були на 4-му курсі, в цьому році повинні були захищати бакалаврську дипломну роботу", - сказав журналістам глава Студентської ради при обласній адміністрації Микита Ковалевський.

16 травня Саша і Настя, а також їхні друзі Владислав Зикран і Анастасія Нестеренко, орендували автомобіль і поїхали в Анталію. Несподівано друг загиблих втратив контроль над керуванням, машина вилетіла в поле і перекинулася.

Олександр загинув на місці, Анастасія померла через кілька годин у лікарні. Молоді люди зустрічалася два з половиною роки.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...