"Любитель хватать все подряд": Як Барі Алібасов примудрився випити засіб для прочищення труб і що з ним зараз

Літній продюсер переплутав хімічну рідину із соком.

Російський продюсер і музикант Барі Алібасов, за життя якого борються московські лікарі інституту імені Скліфосовського, випив рідину для очищення труб замість соку помилково - у нього поганий зір. Про це російським журналістам розповів учасник групи «На-На» Володимир Політов, передають Патріоти України.

«Он захотел пить, но без очков очень плохо видит. Ну возраст уже, у него плохое зрение. Стоит бутылка оранжевого цвета. Он подумал, что это сок. Взял и хлебнул», — сказав Політов, зазначивши, що «Бари — любитель хватать все подряд».

Політов уточнив, що інформацію про стан продюсера група отримує через його сина. «Состояние у Бари Каримовича тяжелое, сейчас он в медикаментозном сне, но это не кома, сейчас он отдохнет, позже врачи будут решать», — сказав він.

Нагадаємо, Алібасов потрапив до лікарні 4 червня з гострим отруєнням хімікатами. Він випив засіб для прочищення труб, переплутавши його зі склянкою соку. Лікарі діагностували в нього четверту ступінь опіку шлунка.

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...