Любитель Цоя пообіцяв повернутися: Чим закінчилася історія з підлітком із Одеси, який обматюкав нардепку у Львові

Підліток з Одеси, який на одній із вулиць Львова виконував під гітару пісні Віктора Цоя, а на зауваження народної депутатки Наталії Піпи щодо російської мови відповів нецензурними словами, поїхав додому після перебування в дитячому притулку. Покидаючи Львів, він пообіцяв повернутися до львівського притулку, але вже як відвідувач. Про закінчення цієї історії нардепка, яка заявила на вуличного музиканта до поліції, написала на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

“Якби людина не ображала і не матюкалася – я не викликала б поліцію", – зауважила Піпа, додавши, що на неповнолітнього склали протокол про адміністративне правопорушення не за російську мову та пісні, а за дрібне хуліганство.

За її словами, підліток перебував у притулку, поки Служба у справах неповнолітніх в Одесі не надала необхідні документи, “бо така вимоги закону і процедури”. “Хлопець виявився неповнолітнім, приїхав сюди без супроводу дорослих”, – пояснила нардепка.

Піпа додала до свого допису в соцмережі відео, на якому підліток розповідає, що у притулку до нього ставилися добре, лише надто рідко випускали палити. Він також зауважив, що притулок залишив у нього гарне враження, там, мовляв, дуже хороші хлопці, і пообіцяв повернутися туди, але вже як відвідувач.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...