"Любители "Макдональдса" занесли из США": Депутат Держдуми порівняв Хелловін з "сифілісом" (відео)

Політик вважається одним з найбільш переконаних «супротивників святкування Хелловіна в країні» і не втрачає надії законодавчо заборонити День Всіх Святих в Росії.

Депутат Держдуми Віталій Мілонов виступив проти святкування Хелловіна, порівнявши його з сифілісом - заразою, що прийшла з Заходу. Про це Мілонов заявив на прес-конференції в НСН, передають Патріоти України.

Політик вважається одним з найбільш переконаних «супротивників святкування Хелловіна в країні» і не втрачає надії законодавчо заборонити День Всіх Святих в Росії. За його словами, Хелловін штучно нав'язаний російській людині і не має нічого спільного з історією і культурою країни. Також він порекомендував відмовитися від проведення свята в школах, кафе, барах та інших громадських місцях.

"Это вирус, это такой сифилис, который пришел к нам и от которого нужно лечиться. Не нужно заменять сифилис чем-то другим. Хэллоуин — это праздник поклонения темным силам, а российское законодательство предписывает, что эти праздники проводиться не могут, особенно в общественных местах. Это глупая, заимствованная безмозглыми поклонниками "Макдоналдса" традиция, не имеющая никаких исторических корней в России", - заявив Мілонов.

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

То чия Кубань?: У мережі поділилися піснею "Сонце низенько" у виконанні місцевого хору (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 0:22

Якщо на Кубані співають українські пісні, то хто тоді живе на Кубані? Відповідь очевидна. Пісня - це душа народу. Скільки б московські пропаг*ндони не повторювали, що Кубань, як і решта "Малоросії то "рускій мір", прийде час, і все буде вільна Україна,...