"Любители "Макдональдса" занесли из США": Депутат Держдуми порівняв Хелловін з "сифілісом" (відео)

Політик вважається одним з найбільш переконаних «супротивників святкування Хелловіна в країні» і не втрачає надії законодавчо заборонити День Всіх Святих в Росії.

Депутат Держдуми Віталій Мілонов виступив проти святкування Хелловіна, порівнявши його з сифілісом - заразою, що прийшла з Заходу. Про це Мілонов заявив на прес-конференції в НСН, передають Патріоти України.

Політик вважається одним з найбільш переконаних «супротивників святкування Хелловіна в країні» і не втрачає надії законодавчо заборонити День Всіх Святих в Росії. За його словами, Хелловін штучно нав'язаний російській людині і не має нічого спільного з історією і культурою країни. Також він порекомендував відмовитися від проведення свята в школах, кафе, барах та інших громадських місцях.

"Это вирус, это такой сифилис, который пришел к нам и от которого нужно лечиться. Не нужно заменять сифилис чем-то другим. Хэллоуин — это праздник поклонения темным силам, а российское законодательство предписывает, что эти праздники проводиться не могут, особенно в общественных местах. Это глупая, заимствованная безмозглыми поклонниками "Макдоналдса" традиция, не имеющая никаких исторических корней в России", - заявив Мілонов.

Голодні ігри: У Києві чоловік влаштував бійку в магазині, продавчиня відбивалася віником (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 14:23

У Деснянському районі Києва чоловік зайшов в магазин, почав хаотично брати продукти з вітрини і замахуватися на продавчицю, передають Патріоти України. Жінці довелося "озброїтися" віником і захищатися. Відповідне відео під назвою "Битва за їжу" опублік...

Проливає світло на еволюцію: Вчені розгадали таємницю, як тварини вперше вийшли з океану на сушу 390 млн років тому

четвер, 26 листопад 2020, 14:15

Дослідники з США та Великої Британії виявили, що вихід хребетних з океану і завоювання ними суші, яке відбулося близько 390 мільйонів років тому, збігається з розвитком у них плечової кістки. Про це повідомляє видання The Daily Mail, передають Патріоти...