Любив Україну і море: Помер контрадмірал Військово-морських сил ЗСУ Костров (фото)

На 72-му році життя помер контрадмірал Військово-морських сил ЗСУ Микола Костров, який стояв біля витоків українського військового флоту. Про це повідомляє пресслужба ВМС, передають Патріоти України.

Микола Костров закінчив Військово-морську академію, Академію Генерального штабу на Тихоокеанському флоті колишнього СРСР. Обіймав посади від командира групи атомних підводних човнів до начальника штабу дивізії підводних човнів. З 1992 року Костров - заст. командувача ВМС України, начальник Севастопольського гарнізону ЗС України.

"Він прийшов до лав ВМФ України в непростий час їх відродження, коли патріоти створювали в Криму вітчизняний військовий флот в умовах шаленої антиукраїнської кампанії в Криму", - зазначають в ВМС.

З 1993 по 1996 рік Костров займав провідні командні посади, в тому числі очолював штаб ВМФ, брав активну участь у підготовці перших далеких походів ВМФ України, провівши оперативно-тактичні навчання '' Море-96 ".

З початком російської агресії у 2014 році брав участь у відродження ВМФ в нових пунктах базування, наставляв нове покоління українських військових моряків. Про причини смерті Миколи Кострова не повідомляється.

"Запорожець" як народний електрокар: В Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 16 жовтень 2021, 9:57

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...

Голова "Нафтогазe" пояснив, які споживачі переплачують за "блакитне паливо" у 2-3 рази і чому так сталось

субота, 16 жовтень 2021, 9:45

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко висловився про ціни на газ для населення, і пояснив, які категорії споживачів ризикують платити за "блакитне паливо" значно більше. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера...