Любив зніматися в Україні, потім її ганьбити в Москві: Помер народний артист СРСР Юрій Соломін

Юрій Соломін

У Росії помер актор Юрій Соломін, який також був художнім керівником "Малого театру" з 1988 року. У листопаді 2023-го народний артист СРСР потрапив у лікарню з інсультом.

Акторові, який був фанатом путінського режиму та розділяв імперіалістичні наративи Кремля, було 88 років. Про смерть повідомили пропагандистські ЗМІ.

Ще у 2014 році, після анексії Криму Росією, Соломін висловив свої українофобські думки. Зокрема, він цинічно стверджував, що окупований півострів належить РФ "за історичними законами", а Харків "є російським містом".

"Я не зрозумію, які претензії? Ми ж не пред'являємо претензій, що Харків колись був російським і навіть вважався столицею Росії, значить, тепер він – наш. Просто там росіян більше. Але ніхто не каже: "Віддайте нам Харків", – видавав у 2015 році путініст.

Крім того, Соломін дозволяв собі нахабно брехати про Україну, просуваючи в маси стандартні пропагандистські наративи.

Уже після повномасштабного вторгнення, у березні 2023-го, актор брехав: "Я дуже переживаю, бачачи, яку потворність і неподобство творить українське керівництво... Я жахнувся з того, що Київ кидає воювати беззахисних людей похилого віку, багато з яких здаються в полон".

Також Соломін розказував байки про те, що в Україні "на вулицях ловлять 16-річних підлітків і забирають їх до армії", і завжди цинічно додавав, як "переживає" за долю нашої країни.

Отримала пропозицію через Telegram-канал і не розгубилася: Шестикласниця з Тернополя зірвала план російських спецслужб

понеділок, 13 жовтень 2025, 6:30

У Тернополі учениця шостого класу зірвала спробу вербування з боку російських спецслужб, що мали на меті залучити її до диверсійних дій. Про це повідомляє поліція Тернопільщини, передають Патріоти України. Дівчинка отримала пропозицію через Telegram-ка...

Кремль запевняє, що санкції йдуть на користь недоімперії: У Росії збільшилась кількість жертв авіакатастроф, - розвідка

понеділок, 13 жовтень 2025, 6:00

Рівень смертності в російській комерційній авіації у 2025 році вже перевищив показники за два попередні роки разом. На тлі санкцій, зношеного авіапарку та дефіциту запчастин катастрофи стають дедалі частішими, тоді як уряд РФ скорочує фінансування галузі.