Людей обіцяють суворо карати: У окупованому Криму стали "випивати" воду з батарей

Підприємство "Кримтеплокомуненерго" попередило, що таке використання води є незаконним.

Жителі анексованого Росією Криму використовують воду із систем центрального опалення для побутових потреб. Про це повідомили на сайті так званого уряду Криму, передають Патріоти України.

Підприємство "Кримтеплокомуненерго" попередило, що таке використання води є незаконним. "Розбір води з батарей і труб призводить до перерв теплопостачання і збільшення вартості тарифу на опалення. Вода із системи опалення може стати причиною інфекційного зараження людей навіть за простого миття посуду", – йдеться в повідомленні.

Також глава "Кримтеплокомуненерго" звернув увагу на те, що в період опалювального сезону перевірятимуться всі підозрілі квартири на предмет самовільного під'єднання та незаконного використання мережевої води. "Осіб, у чиїх будинках буде виявлено факти користування мережною водою, буде притягнуто до адміністративної відповідальності й покарано накладенням штрафів із зобов'язанням ліквідації незаконних врізок до системи опалення", – йдеться в повідомленні.

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...