
У Бородянці Київської області окупанти, ведучи постійні обстріли, не давали рятувати людей, які опинилися під завалами. Крім того, кадировці, що знаходилися в місты, ґвалтували і вбивали жінок. Про це повідомило видання Цензор.Нет. Людям доводилося практично виживати під авіаударами без їжі, передають Патріоти України.
"Коли перша бомба впала, літак летів – люди спустилися до підвалу будинку. Там – понад 100 людей лежить. Там діти. Слали СМСки, плакали та кричали "допоможіть, врятуйте – витягніть нас". Росіяни не давали підходити – обстрілювали… Люди боялися навіть із дому виходити, бо знали – кадировці вбивають та гвалтують жінок. Ми два тижні шматка хліба до рота взяти не могли – поїсти щось. У нас нічого не було – росіяни грабували будинки", – розповіла мешканка Бородянки.
З її слів, вона зі своєю дочкою спілкувалася з жінкою, яку зв'язали та зґвалтували російські окупанти. Нагадаємо, у Бородянці Київської області рятувальники продовжують розбирати завали знищених російськими окупантами будинків. Біля одного з будинків сидить жінка, яка чекає, коли бійці ДСНС дістануть з-під завалів її невістку та 4-річну онучку. Вона вже упізнала серед загиблих свого сина. Цю історію розповіла сестра убитої горем жінки.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...