
Через аварію на Коксохімічному заводі місто Кривий Ріг Дніпропетровської області накрила густа хмара диму. Про це повідомило місцеве медіа "Свої. Кривий Ріг" з покликанням на пресслужбу "АрселорМіттал Кривий Ріг", передають Патріоти України.
Зазначимо, що Коксохімічний завод входить до складу Криворіжсталі (нині має назву ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).
У пресслужбі прокоментували ситуацію з хмарою, що накрила Кривий Ріг: «Сьогодні близько 05:00 сталося раптове відключення ряду виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми. Виробничники вимушені були вдатися до ряду кризових технологічних дій для збереження виробничого обладнання, зокрема обладнання коксохімічного виробництва та забезпечення безпеки працівників. Візуальні ефекти, на жаль, були видимі в місті».
Нині, за даними пресслужби, енергопостачання відновлено. Ситуація контрольована.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...