
Через аварію на Коксохімічному заводі місто Кривий Ріг Дніпропетровської області накрила густа хмара диму. Про це повідомило місцеве медіа "Свої. Кривий Ріг" з покликанням на пресслужбу "АрселорМіттал Кривий Ріг", передають Патріоти України.
Зазначимо, що Коксохімічний завод входить до складу Криворіжсталі (нині має назву ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).
У пресслужбі прокоментували ситуацію з хмарою, що накрила Кривий Ріг: «Сьогодні близько 05:00 сталося раптове відключення ряду виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми. Виробничники вимушені були вдатися до ряду кризових технологічних дій для збереження виробничого обладнання, зокрема обладнання коксохімічного виробництва та забезпечення безпеки працівників. Візуальні ефекти, на жаль, були видимі в місті».
Нині, за даними пресслужби, енергопостачання відновлено. Ситуація контрольована.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...