
17 червня в окупованому Донецьку через негоду місцеві жителі та транспорт опинилися в пастці. Про це повідомляє телеграм-канал ЧП Донецьк, передають Патріоти України.
"Сьогодні на нижній автостанції (в народі - Яма) стався потоп", - йдеться в повідомленні.
На відео помітно, як жінку зносить водним потоком, а чоловікові з останніх сил вдається витягнути її з пастки. Громадський транспорт паралізувало, і водії автобусів намагалися дістатися до найближчих зупинок.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...