Мова йде про жінку, яка 10 років працювала в італійському містечку Медичина, і там 3 тижні тому захворіла короновірусом. Зараз лікарі нарешті підтвердили її одужання від небезпечної інфекції. Про це йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.
Італійці вилікували від коронавіруса українку (відео: YouTube)
Українка перебувала в тяжкому стані, оскільки її здоров'я погіршував цукровий діабет. Її лікували експериментальним італійським методом, який схожий з лікуванням ревматизму.
"Метод був придуманий італійським професором на лікуванні ревматоїдного артриту, документи у мене всі є, але інформація в них конфеденційна, щоб не почали виробляти щось подібне підпільно і не постраждали наші громадяни", - розповіла жінка.
Вона також додала, що за цим протоколом лікували всього 5 чоловік, але у всіх спостерігалася дуже швидка позитивна динаміка. При цьому швидке покращення здоров'я спостерігалося тільки на 4 добу лікування.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...