"Люди, а как вы развлекаетесь?": Біля Донбас-Арени дівчата купалися голяка та знімали відео

У ставку біля Донбас-Арени дві дівчини вирішили розважитися і розважити користувачів соцмереж: одна з них пірнула без трусів. Користувачі в коментарях розділилися на два табори, зазначають Патріоти України.

Одні запевняють, що дівчата «ганьблять молоду республіку», а інші вважають, що це недореспубліка «ганьбить молодь, не даючи їм інших альтернатив відпочинку».

«Поборники морали, вы когда там последний раз были? Я там последний раз бегал 15-го июня. Там трава была мне по грудь. А у меня рост выше среднего. Какое общественное место? Это типичная городская заброшка. Лишь бы кого-то в чем-то обвинить: то малолетки какую-то футболку спалили, то девки в пруд прыгнули. Ото б вы так поднимали вопросы обстрелов города в 14−15х годах. Ну то ж тема серьезная, бросает тень на всю „республику“ за такое можно и на подвал заехать», - захищає дівчину один з користувачів.

Сама ж дівчина вже записала відео, де коментує те, що відбувається: «Боже мой, девочки прыгали в пруд. Какой позор! Люди, а как вы развлекаетесь? Из окошка голову высовываете, чтобы воздухом подышать?».


Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...