"Люди, а как вы развлекаетесь?": Біля Донбас-Арени дівчата купалися голяка та знімали відео

У ставку біля Донбас-Арени дві дівчини вирішили розважитися і розважити користувачів соцмереж: одна з них пірнула без трусів. Користувачі в коментарях розділилися на два табори, зазначають Патріоти України.

Одні запевняють, що дівчата «ганьблять молоду республіку», а інші вважають, що це недореспубліка «ганьбить молодь, не даючи їм інших альтернатив відпочинку».

«Поборники морали, вы когда там последний раз были? Я там последний раз бегал 15-го июня. Там трава была мне по грудь. А у меня рост выше среднего. Какое общественное место? Это типичная городская заброшка. Лишь бы кого-то в чем-то обвинить: то малолетки какую-то футболку спалили, то девки в пруд прыгнули. Ото б вы так поднимали вопросы обстрелов города в 14−15х годах. Ну то ж тема серьезная, бросает тень на всю „республику“ за такое можно и на подвал заехать», - захищає дівчину один з користувачів.

Сама ж дівчина вже записала відео, де коментує те, що відбувається: «Боже мой, девочки прыгали в пруд. Какой позор! Люди, а как вы развлекаетесь? Из окошка голову высовываете, чтобы воздухом подышать?».


Тепер "дуже кається": Російський турист сфотографувався з голою дупою на тлі священної гори за кордоном (фото)

четвер, 23 березень 2023, 20:00

Російський турист сфотографувався на тлі вулкану на Балі з голою дупою. За це йому загрожує депортація. Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. Російський турист сфотографувався з голим задом на тілі вулкану на Ба...

В теплу пору року зустрічаємо щовечора та щоночі: Вчені назвали найсмертоноснішу тварину в світі

четвер, 23 березень 2023, 19:53

Американські вчені встановили, що найнебезпечнішою твариною у світі є комар. Про це повідомляє yahoo із посиланням на дослідження американських вчених, передають Патріоти України. За даними az-animals.com, щороку ці тварини вбивають від 750 000 до 1 мі...