Люди були шоковані побаченим: У Хмельницькому на смітнику знайшли немовля

Напередодні ввечері у Хмельницькому біля сміттєвих баків знайшли немовля. Хлопчик виявився живий. Дитину шпиталізували до лікарні. Про це повідомила керівниця сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Інна Глега в коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.

За її словами, інцидент стався на вулиці Тернопільській. Близько 20:00 біля сміттєвих баків перехожі помітили новонароджену дитину. "Люди викликали на місце події поліцію та швидку. Хлопчик був у задовільному стані. Його доставили до лікарні". Правоохоронцям вже вдалось встановити особу матері немовля. Наразі тривають слідчі дії.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:49

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...