Люди були шоковані побаченим: У Хмельницькому на смітнику знайшли немовля

Напередодні ввечері у Хмельницькому біля сміттєвих баків знайшли немовля. Хлопчик виявився живий. Дитину шпиталізували до лікарні. Про це повідомила керівниця сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Інна Глега в коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.

За її словами, інцидент стався на вулиці Тернопільській. Близько 20:00 біля сміттєвих баків перехожі помітили новонароджену дитину. "Люди викликали на місце події поліцію та швидку. Хлопчик був у задовільному стані. Його доставили до лікарні". Правоохоронцям вже вдалось встановити особу матері немовля. Наразі тривають слідчі дії.

Неочевидна загроза: Які декоративні рослини небезпечні для життя - можуть навіть вбити

середа, 24 червень 2026, 17:22

Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...