
Напередодні ввечері у Хмельницькому біля сміттєвих баків знайшли немовля. Хлопчик виявився живий. Дитину шпиталізували до лікарні. Про це повідомила керівниця сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Інна Глега в коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.
За її словами, інцидент стався на вулиці Тернопільській. Близько 20:00 біля сміттєвих баків перехожі помітили новонароджену дитину. "Люди викликали на місце події поліцію та швидку. Хлопчик був у задовільному стані. Його доставили до лікарні". Правоохоронцям вже вдалось встановити особу матері немовля. Наразі тривають слідчі дії.
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...