
Напередодні ввечері у Хмельницькому біля сміттєвих баків знайшли немовля. Хлопчик виявився живий. Дитину шпиталізували до лікарні. Про це повідомила керівниця сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Інна Глега в коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.
За її словами, інцидент стався на вулиці Тернопільській. Близько 20:00 біля сміттєвих баків перехожі помітили новонароджену дитину. "Люди викликали на місце події поліцію та швидку. Хлопчик був у задовільному стані. Його доставили до лікарні". Правоохоронцям вже вдалось встановити особу матері немовля. Наразі тривають слідчі дії.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...