Люди чекають, незважаючи на холод: На Чернігівщині прощаються з бортпровідником збитого в Ірані літака МАУ (відео)

Трагедія вкотре показала, що багато українців щиро співчувають горю своїх співгромадян.

Ігор Матьков. Фото: Фейсбук.

У Козельці Чернігівської області зустрічають 34-річного загиблого в авіакатастрофі МАУ в Ірані Ігоря Матькова. Про це повідомила голова Козелецької сільської ради Олена Дмитренко, передають Патріоти України.

"Кількість людей, які прийшли на вулицю Ігоря говорить про те, що ми вміємо співчувати, поважати та цінувати. Ігоря Матькова ще не привезли, але не дивлячись на холод усі чекають. Орієнтовно ще чекати хвилин 40 точно, якщо є бажаючи - підходьте на вул. Селянську", - написала вона.

В коментарях пишуть, що людей було б більше, якби не пізня година прощання, не змогли приїхати з сусідніх сіл. Затримка через велику кількість людей, які прощаються з загиблими у Борисполі.

З архіву ПУ. Ополченка в тилу Хунти: "Ви знаєте, про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі? Знайомтесь, Людмила Маріуца", - активіст (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 23:55

Вчитель історії в українській школі поділяє погляди фаната «апалченцов» та антидержавних лозунгів. "Ви знаєте про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі? Знайомтесь, героїня сьогоднішнього допису - Людмила Маріуца. Вона викладає історію у шк...

Міст Патона у Києві повністю перероблять за 7 мільярдів гривень (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 23:49

Через кілька років знаменита переправа та важлива транспортна артерія повністю перетвориться. Міст Патона у Києві реконструюють в ході масштабних робіт з ремонту об'єкта, який перебуває в аварійному стані. Через кілька років знаменита переправа та важл...