Аналітики The Economist назвали найнещасніше покоління – і це не молоді зумери чи міленіали. Найбільше життям незадоволені представники покоління X – люди, народжені між 1965 і 1980 роками, передають Патріоти України.
Опитування в 30 країнах показало: 31% з них вважають себе «не дуже щасливими» або «зовсім нещасними». Журналісти зазначають, що це покоління опинилося у вкрай невигідній історичній позиції.
Вони встигли пережити рецесію 1990-х, фінансову кризу 2008 року, пандемію, інфляцію та зростання цін на житло. Більшість із них досі виплачує іпотеку, а їхні дорослі діти часто залишаються жити з батьками.
У The Economist наголошують: покоління X ігнорує як попкультура, так і масові медіа. На відміну від бебі-бумерів чи зумерів, у них майже немає власного образу в колективній уяві.
«На відміну від стоїка Сенеки, покоління X дійсно страждає – і не лише в уяві», – зазначає видання. Окрім психологічних труднощів середнього віку, вони стикаються з фінансовими: зростання доходів у цьому поколінні було найповільнішим. Їхні реальні прибутки лише на 16% перевищують показники бумерів у тому ж віці. До того ж багато хто не зміг накопичити статки. На відміну від інших поколінь, Gen X увійшли в доросле життя під час спадів на фондовому ринку.
«Вони не мають ні молодечого ідеалізму, ні комфорту пенсійних привілеїв. Лише втому й відчуття, що про них забули», – підсумовують автори The Economist.
Михайло Онишків обороняв Покровськ, рятував побратимів під обстрілами й дивом уникнув смерті від ворожого дрона. Але найважче для нього - це евакуація тіл загиблих. Історію бійця розповіла пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Позиційні бої,...
Мірра Андрєєва обіграла данку Клару Таусон і пробилася до чвертьфіналу турніру в Римі (Італія). Під час поєдинку російська тенісистка поводилася неспортивно, передають Патріоти України. У першій партії Андрєєва запустила один із м’ячів у вболівальників...