Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди.

20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському домі відбулася церемонія прощання із загиблою в авіакатастрофі в Тегерані Катериною Стадник, передають Патріоти України.

Люди йшли з квітами і вінками. Більшість не стримувала сліз, говорити не було сил. Тільки мовчання. «У нас такого ніколи не було!» - кажуть односельці, яких шокувала трагічна смерть бортпровідниці в аварії в Тегерані. Для них вона була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. Мала, на перший погляд, романтичну професію і подорожувала по світу. Але в одну мить її життя обірвалося.

З рідної домівки церемонія прощання перенеслася в місцевий храм, де скоїли церковний обряд відспівування померлої. Поховали Катерину Стадник на новому кладовищі в Новій Маячці. 21 січня Катерині Стадник мало виповнитися 28 років, але не судилося. Не пощастило їй відчути себе дружиною і матір'ю. Вічна пам'ять.

Хіти тижня. Біля бару: Чоловік знайшов стародавній скарб вартістю 3,6 млн гривень

середа, 12 серпень 2020, 20:30

Британцеві Люку Махоні та його друзям вдалося відкопати 1061 монету, викарбувану в XV-XVII століттях. 40-річний шукач скарбів Люк Махоні та двоє його друзів з англійського графства Саффолк знайшли біля бару The Lindsey Rose стародавній скарб – 1061 срі...

Виявився "зразковим сім'янином": На Миколаївщині 34-річний чоловік поглумився над 80-річною бабусею

середа, 12 серпень 2020, 20:29

Злочинець дочекався, поки жертва ляже спати і тоді вломився до неї в будинок. На Миколаївщині з листопада 2019 року поліція розшукувала невідомого, який вночі потайки пробрався в будинок до 54-річної жінки, закрив їй рот рукою, згвалтував і втік. Більш...