Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди.

20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському домі відбулася церемонія прощання із загиблою в авіакатастрофі в Тегерані Катериною Стадник, передають Патріоти України.

Люди йшли з квітами і вінками. Більшість не стримувала сліз, говорити не було сил. Тільки мовчання. «У нас такого ніколи не було!» - кажуть односельці, яких шокувала трагічна смерть бортпровідниці в аварії в Тегерані. Для них вона була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. Мала, на перший погляд, романтичну професію і подорожувала по світу. Але в одну мить її життя обірвалося.

З рідної домівки церемонія прощання перенеслася в місцевий храм, де скоїли церковний обряд відспівування померлої. Поховали Катерину Стадник на новому кладовищі в Новій Маячці. 21 січня Катерині Стадник мало виповнитися 28 років, але не судилося. Не пощастило їй відчути себе дружиною і матір'ю. Вічна пам'ять.

Хіти тижня. COVID-19: "Українцям не "світить" вакцина від коронавірусу", - вірусолог

середа, 8 квітень 2020, 1:00

Країни, які розробляють вакцину від COVID-19, насамперед рятуватимуть своїх громадян. За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонкон...

Пандемія - поштовх до позитивних змін, - історик

середа, 8 квітень 2020, 0:25

Історик розповідає про те, як пандемії впливають на суспільний розвиток в Європі та Азії, в чому відмінність та в яких книжках це описано. Останнім часом багато кажуть і пишуть про те, що після пандемії коронавірусу світ вже не буде таким, яким він був...