Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди.

20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському домі відбулася церемонія прощання із загиблою в авіакатастрофі в Тегерані Катериною Стадник, передають Патріоти України.

Люди йшли з квітами і вінками. Більшість не стримувала сліз, говорити не було сил. Тільки мовчання. «У нас такого ніколи не було!» - кажуть односельці, яких шокувала трагічна смерть бортпровідниці в аварії в Тегерані. Для них вона була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. Мала, на перший погляд, романтичну професію і подорожувала по світу. Але в одну мить її життя обірвалося.

З рідної домівки церемонія прощання перенеслася в місцевий храм, де скоїли церковний обряд відспівування померлої. Поховали Катерину Стадник на новому кладовищі в Новій Маячці. 21 січня Катерині Стадник мало виповнитися 28 років, але не судилося. Не пощастило їй відчути себе дружиною і матір'ю. Вічна пам'ять.

В Україні повернули обов'язкову повірку лічильників: Що потрібно знати кожному

субота, 3 червень 2023, 7:03

В Україні відновлюються перевірки лічильників у квартирах українців. Виняток зроблено лише для тимчасово окупованих територій. Про це розповів голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Перевірки передбачені постановою №440 від...

Україна застосувала... "бойову сарану": у Росії видали чергову треш-заяву

субота, 3 червень 2023, 6:54

Російські окупанти не перестають дивувати треш-заявами. Цього разу вони видали, що Україна використала "бойову сарану" для знищення посівів у "ЛНР" та інших регіонах Росії, передають Патріоти України. Як повідомляє пропагандистське "РИА-Новости", окупа...