У четвер, 18 лютого, у Кременчуці попрощалися з військовослужбовцями Збройних сил України В‘ячеславом Олексієнком та Олександром Войтенком, які підірвалися на мінах поблизу населеного пункту Новолуганське на Донбасі, передають Патріоти України.
Як пише "Кременчуцька газета", сотні містян прийшли провести в останню путь полеглих бійців. Церемонія прощання проходила в міському Палаці культури, де встановили труни з тілами загиблих захисників.
У почесному караулі були курсанти Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Під звуки оркестру цього навчального закладу курсанти на плечах винесли домовини. Кременчужани стали на знак шани земляків на коліна.
Траурна колона автомобілів і автобусів під сигнали клаксонів рушила вулицями міста. Панахида за загиблими пройшла в Свято-Миколаївському соборі. Після неї військовослужбовців поховають на Алеї Героїв Свіштовського кладовища.







У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...