"Люди, озирніться. Куди ми всі котимося": У Дніпрі хлопчик "розкурював" відразу півпачки сигарет, відео шокувало мережу

У місті Дніпро маленького хлопчика зняли на відео, коли він намагався "розкурити" майже півпачки сигарет. Кадри розмістив у соціальних мережах один з міських пабліків, передають Патріоти України.

"Чий синуля до школи не дійшов", - підписаний короткий ролик. На відео хлопчик на вигляд молодшешкільного віку тримає в роті відразу сім сигарет, підпалює їх за допомогою запальнички і намагається затягуватися.

Цікаво, що хлопчина вирішив "розкурити" не зовсім сигарети, а сигарети стіки, які призначені для пристрою для нагрівання тютюну, а не для куріння способом "горіння".

Але школяр, судячи з виразу обличчя, впевнений, що доб'ється успіху. "Довго він буде стіки від glo розкурювати", - пише один з користувачів відео, яке доступне для перегляду за посиланням (18+).

Проте користувачі мережі шоковані тим, що відбувається, ось, що вони пишуть в коментарях:

  • Люди, озирніться. Куди ми всі котимося. Це зовсім не смішно.
  • Повна деградація суспільства, причому і тих хто зміг зняти таке…
  • Я в шоці. Шкода хлопчика, у нього погана сім'я, ось і наслідки.
  • Йому років 9-10, а вже таку ху**ю творить, куди все котиться...

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...