Люди перестають говорити: Вчені заявили про нові страшні наслідки коронавірусу

У літніх людей із коронавірусом проявляються нетипові симптоми хвороби у вигляді втрати мови та сильного зневоднення, передають Патріоти України.

У віковій групі, яка найбільш схильна до смертності від COVID-19, часто не спостерігаються такі ознаки, як кашель, лихоманка або задишка.

Замість цього особи похилого віку можуть здаватися ніби "вимкненими": сплять більше, ніж зазвичай, або перестають їсти. Дехто не впізнає рідних. Іноді вони припиняють говорити або просто втрачають свідомість.

"У літньому віці імунна відповідь може ослабнути, а її здатність регулювати температуру змінитися", – пояснив таке явище професор геріатричної медицини в Медичному коледжі Шмідта Університету Флориди Джозеф Оусландер.

Лікарі помітили ще один нетипову ознаку: за відсутності всіх інших симптомів одні люди похилого віку можуть часто чхати, у інших же спостерігається сильне зневоднення та дезорієнтація.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...