Люди перестають говорити: Вчені заявили про нові страшні наслідки коронавірусу

У літніх людей із коронавірусом проявляються нетипові симптоми хвороби у вигляді втрати мови та сильного зневоднення, передають Патріоти України.

У віковій групі, яка найбільш схильна до смертності від COVID-19, часто не спостерігаються такі ознаки, як кашель, лихоманка або задишка.

Замість цього особи похилого віку можуть здаватися ніби "вимкненими": сплять більше, ніж зазвичай, або перестають їсти. Дехто не впізнає рідних. Іноді вони припиняють говорити або просто втрачають свідомість.

"У літньому віці імунна відповідь може ослабнути, а її здатність регулювати температуру змінитися", – пояснив таке явище професор геріатричної медицини в Медичному коледжі Шмідта Університету Флориди Джозеф Оусландер.

Лікарі помітили ще один нетипову ознаку: за відсутності всіх інших симптомів одні люди похилого віку можуть часто чхати, у інших же спостерігається сильне зневоднення та дезорієнтація.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...