В Донецькій області в Волинцівське водосховище скидаються стоки місцевих шахт.

В окупованій частині Донбасу забруднені два великих водосховища - це створює загрозу для здоров'я сотень тисяч людей і для місцевої екосистеми, інформують Патріоти України.
Як повідомляє прес-служба Мінреінтеграціі України, в Донецькій області в Волинцівське водосховище скидаються стоки місцевих шахт. В результаті у воді в кілька разів перевищені концентрації нафтопродуктів, нітратів, сульфатів, цинку.
З цього водосховища питна вода подається в Єнакієве, Дебальцеве, Шахтарськ, Чистяково (колишній Торез) та інші населені пункти, в яких проживає 300 тисяч чоловік. Зараз забір води здійснюється з каналу «Сіверський Донець-Донбас», але він потребує регулярного чищення та планових ремонтів.
На окупованій частині Луганської області різко обміліло Ісаківське водосховище, яке розташоване на схід від Алчевська. Вода в ньому також сильно забруднена. «Ми звертаємося до міжнародних організацій в рамках встановленого мандата з проханням перевірити вказані факти і вжити заходів реагування», - заявив заступник міністра з питань реінтеграції ОСЬ Давид Макар'ян.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...