Люди п'ють отруєну воду: ОРДЛО опинилося на межі екокатастрофи через забруднення водойм

В Донецькій області в Волинцівське водосховище скидаються стоки місцевих шахт.

Волинцевське водосховище. Фото: Вікіпедія.

В окупованій частині Донбасу забруднені два великих водосховища - це створює загрозу для здоров'я сотень тисяч людей і для місцевої екосистеми, інформують Патріоти України.

Як повідомляє прес-служба Мінреінтеграціі України, в Донецькій області в Волинцівське водосховище скидаються стоки місцевих шахт. В результаті у воді в кілька разів перевищені концентрації нафтопродуктів, нітратів, сульфатів, цинку.
З цього водосховища питна вода подається в Єнакієве, Дебальцеве, Шахтарськ, Чистяково (колишній Торез) та інші населені пункти, в яких проживає 300 тисяч чоловік. Зараз забір води здійснюється з каналу «Сіверський Донець-Донбас», але він потребує регулярного чищення та планових ремонтів.
На окупованій частині Луганської області різко обміліло Ісаківське водосховище, яке розташоване на схід від Алчевська. Вода в ньому також сильно забруднена. «Ми звертаємося до міжнародних організацій в рамках встановленого мандата з проханням перевірити вказані факти і вжити заходів реагування», - заявив заступник міністра з питань реінтеграції ОСЬ Давид Макар'ян.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...