Люди потерпають від ядучого диму: У мережі показали фото нової НП в окупованому Криму

Замість свіжого морозного повітря містяни дихають небезпечним для здоров'я димом.

На анексованому півострові Крим у місті Феодосія сталося екологічне лихо: люди потерпають від ядучого диму з місцевого сміттєзвалища. Про це повідомили у блозі RoksolanaToday&Крым25% в Twitter, передають Патріоти України.

Горіти сміттєзвалище почало уранці 6 грудня. Замість свіжого морозного повітря містяни дихають небезпечним для здоров'я димом. На світлинах видно, як густий дим стоїть прямо над приватними будинками.

Дим від спалення сміття канцерогенний. Він провокує хвороби серцево-судинної системи та рак легень і дихальних шляхів. Містить отруйні хімічні сполуки, які утворюються під час горіння пластику та інших матеріалів і хімічних речовин у побутових відходах.

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавірусу погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...