
У Чорне море біля села Кутове у Бахчисарайському районі в окупованому Росією Криму зливають у Чорне море відходи. Про це пишуть місцеві жителі у соцмережах, передають Патріоти України.
"Можливо зливають, можливо відходи ... А які є ще варіанти?", - пишуть користувачі у Twitter. Замість прозорого струмка Улук-Ол – чорна рідина. За словами активістів, можлива причина забруднення – скидання відходів винного заводу, яке знаходить поблизу. Тим часом, представники окупаційної влади стверджують, що чорна вода – результат виключно технічних робіт. Ніхто, за їхніми словами, струмок не забруднює.
Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...