Люди в шоці: В окупованому Криму прямо у море зливають відходи (фотофакт)

У Чорне море біля села Кутове у Бахчисарайському районі в окупованому Росією Криму зливають у Чорне море відходи. Про це пишуть місцеві жителі у соцмережах, передають Патріоти України.

"Можливо зливають, можливо відходи ... А які є ще варіанти?", - пишуть користувачі у Twitter. Замість прозорого струмка Улук-Ол – чорна рідина. За словами активістів, можлива причина забруднення – скидання відходів винного заводу, яке знаходить поблизу. Тим часом, представники окупаційної влади стверджують, що чорна вода – результат виключно технічних робіт. Ніхто, за їхніми словами, струмок не забруднює.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...