Люди врятувалися лише дивом: Блискавка знищила будинок, де жила сім'я з маленькою дитиною (фото, відео)

Один зі свідків інциденту розповів, що приблизно за десять хвилин до удару блискавки він був на задньому дворі будинку і бачив на власні очі потужний спалах.

Британській родині з дворічним малюком вдалося залишитися в живих після того, як в їхній будинок влучила блискавка. Мама малюка забрала його з дому буквально за кілька годин до трагедії в будинку батька дитини, причому кімната малюка згоріла першою. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України.

30-річна Клер, яка працює ведучою на радіо, в той день за дві години до страшного інциденту забрала свого 2-річного сина Майлза з будинку його батька у Хексбі, Північний Йоркшир. Тієї ночі після удару блискавки кімната малюка згоріла першою, а, як правило, в момент, коли стався удар і розпочалася пожежа, він вже лежить у ліжку - у дитини не було б шансів вижити.

Копи, які також були на місці події, сказали, що ніхто не постраждав і всіх благополучно евакуювали з місця загоряння. Однак через блискавку, яка зробила півметровий отвір в даху і розбила вікно, будинок зруйновано.

Один зі свідків інциденту Джо Холдсворт розповів, що приблизно за десять хвилин до удару він був на задньому дворі будинку і бачив на власні очі цей потужний спалах. Пожежу гасили п'ять екіпажів місцевих пожежних частин.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...