
Росіянин, який від 2014 року воює за Україну, боєць 3 штурмової бригади "Барсік" розповів, що українцям потрібно знову стати єдиним цілим, як це було 2022 року, щоб перемогти Росію, передають Патріоти України.
"Барсік" наголосив, що на початку війни українці були дуже об'єднані та допомагали військовим, чого зараз бракує. "Хотілось би, щоб люди розуміли, що війна не десь там на Донбасі, а у нашій країні. Щоб вони розуміли, що ми можемо перемогти, якщо всі на це працюватимуть. Люди, які не на фронті, мають допомагати. От коли вся країна стане, як один кулак, як це було на початку війни. Тоді несли військовим все, що можна. А потім розслабились.
От якби всі знову були єдиним кулаком, було б легше. Коли ти повертаєшся у цивільне життя - ти хочеш бачити людей, які тобі допомагають. А ти бачиш тих, кому все рівно і дивишся на них, як на лайно. А так не хочеться - бо ми воюємо за цих людей, за цю країну", - сказав він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...