"Люди занадто розслабились": Росіянин, який воює за Україну, розповів, що його розчаровує у цивільних українцях

Росіянин, який від 2014 року воює за Україну, боєць 3 штурмової бригади "Барсік" розповів, що українцям потрібно знову стати єдиним цілим, як це було 2022 року, щоб перемогти Росію, передають Патріоти України.

"Барсік" наголосив, що на початку війни українці були дуже об'єднані та допомагали військовим, чого зараз бракує. "Хотілось би, щоб люди розуміли, що війна не десь там на Донбасі, а у нашій країні. Щоб вони розуміли, що ми можемо перемогти, якщо всі на це працюватимуть. Люди, які не на фронті, мають допомагати. От коли вся країна стане, як один кулак, як це було на початку війни. Тоді несли військовим все, що можна. А потім розслабились.

От якби всі знову були єдиним кулаком, було б легше. Коли ти повертаєшся у цивільне життя - ти хочеш бачити людей, які тобі допомагають. А ти бачиш тих, кому все рівно і дивишся на них, як на лайно. А так не хочеться - бо ми воюємо за цих людей, за цю країну", - сказав він.

Джерело: ТСН.ua

На Землі можуть знову з‘явитися динозаври? Вчені розповіли про наслідки глобального потепління

середа, 29 травень 2024, 9:23

Динозаври продовжують існувати поряд із нами у вигляді птахів - нащадків давніх крилатих рептилій. Але чи могли би "канонічні" динозаври, як-от, тиранозавр, трицератопс і стегозавр, еволюціонувати знову, якби клімат і температура повернулися до умов к...

Якщо видалити "Резерв+", чи зникнуть із застосунка дані - відповідь ТЦК

середа, 29 травень 2024, 8:57

Якщо після реєстрації видалити "Резерв+", всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов'язаних. Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв...