
Росіянин, який від 2014 року воює за Україну, боєць 3 штурмової бригади "Барсік" розповів, що українцям потрібно знову стати єдиним цілим, як це було 2022 року, щоб перемогти Росію, передають Патріоти України.
"Барсік" наголосив, що на початку війни українці були дуже об'єднані та допомагали військовим, чого зараз бракує. "Хотілось би, щоб люди розуміли, що війна не десь там на Донбасі, а у нашій країні. Щоб вони розуміли, що ми можемо перемогти, якщо всі на це працюватимуть. Люди, які не на фронті, мають допомагати. От коли вся країна стане, як один кулак, як це було на початку війни. Тоді несли військовим все, що можна. А потім розслабились.
От якби всі знову були єдиним кулаком, було б легше. Коли ти повертаєшся у цивільне життя - ти хочеш бачити людей, які тобі допомагають. А ти бачиш тих, кому все рівно і дивишся на них, як на лайно. А так не хочеться - бо ми воюємо за цих людей, за цю країну", - сказав він.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...