"Лізли по головах": У Дніпрі влаштували дикий штурм секонд-хенду (відео)

На відкриття нового магазину вживаних речей у Дніпрі зібрався величезний натовп. Покупці ломилися всередину, штовхаючи один одного. Відео опублікувала спільнота "Дніпро оперативний" в Facebook, передають Патріоти України.

"Ось так сьогодні вранці штурмували новий "секонд", який відкрився біля "Озерки". Люди лізли по головах один одного", - сказано в коментарі до кадрів. На відео видно, як хлопці вриваються до магазину прямо по людях, які стоять попереду черги.

Хіти тижня. Не дайте себе обдурити: Шахраї вигадали нову схему із банківськими картками

понеділок, 9 грудень 2019, 2:00

Такий вид шахрайства уже набув популярності в Росії. Шахраї придумали ще один спосіб розкрадання грошей з банківських карт. Вони, нібито, випадково забувають карту в банкоматі і просять її витягнути того, хто опинився поряд. Після того шахрай перевіряє...

Хіти тижня. З м'ячем би так управлявся: У Німеччині футболіст однієї з команд не залишив судді шансів на "виживання" (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 1:00

А могли і посадити за побиття судді в полі, прецеденти є. У Німеччині футболіст аматорської команди показав майже професійні боксерські навички по відношенню до судді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. Згідно з інформацією д...