
Давид "Хімік" Касаткін не сприймав Усика і Ломаченка ще до початку повномасштабної війни. І якщо по Олександру боєць "Азову" змінив свою думку, то про Василя він відгукується ще більш різко. Про це Касаткін зазначив в інтерв'ю на ютуб-канал "RAMINA".
Втім навіть у такий час знаходяться зрадники, які діють проти своєї держави. Один із таких прикладів – боксер Василь Ломаченко. Спортсмен змішав релігійні та політичні аспекти та почав відстоювати УПЦ МП.
Не дивно, що він викликає ненависть від українців, особливо з боку воїнів. Наприклад, про своє категоричне неприйняття Ломаченка заявив офіцер бригади ОЗСП "АЗОВ" та один із захисників "Азовсталі" Давид "Хімік" Касаткін.
"Ще до повномасштабної війни я казав, що не сприймаю Усика і Ломаченка. Вони не українські патріоти. Щодо Усика зараз трохи змінилася думка, але не треба з них робити героїв. Це не ті люди. По Ломаченку не було очевидно, люди казали, що сприймають його лише як крутого спортсмена. Я можу сказати, що він кінчений чорт. Якщо я його побачу, я плюну йому в обличчя і може навіть щось із ним зроблю. У мене вистачить для цього навичок. Боксувати з ним точно не буду",– заявив "Хімік".
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...