Лопаються труби, замерзають вікна: Після російських ударів у Києві майже тисяча будинків четвертий день без тепла

Облаштування пункту незламності в Києві

Станом на день понеділка у Києві без теплопостачання залишаються майже 800 будинків після російської атаки вночі 9 січня. Про це повідомив мер Віталій Кличко у Телеграм 12 січня, передають Патріоти України.

За його словами, мова йде про Печерський, частини Голосіївського та Соломʼянського районів. В інші подачу теплоносія вже відновили.

Кличк запевнив, що ремонтно-відновлювальні роботи тривають цілодобово.

"Удень, і вночі працюють й енергетики. Бо ситуація з енергопостачанням, від якого залежить забезпечення комунальних послуг, залишається в Києві дуже складною", - додав він.

Нагадаю, 9 січня внаслідок російської атаки у Києві без тепла були 6 тисяч багатоповерхівок. На наступний день, 10 січня, увесь Київ був аварійно знеструмлений приблизно на дві години. Також призупинили роботу систем водопостачання, теплопостачання і електротранспорту.

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...