Ловили пожежники: У центрі Хмельницького влаштували справжній переполох через змію (фото)

На момент виклику рятувальників вкусити кого-небудь змія не встигла.

У Хмельницькому серед білого дня ловили гадюку, яку виявили у будівлі старого пологового будинку практично в центрі міста, передають Патріоти України.

Налякані містяни покликали на допомогу рятувальників, і ті з використанням пожежно-технічного обладнання «затримали» плазуна.

Після "затримання" її вивезли за місто і відпустили в лісовому масиві, причому навіть не з'ясовуючи, чи була вона отруйною, повідомляє місцевий ресурс VSim. Очевидці розповіли, що на момент виклику рятувальників вкусити кого-небудь змія не встигла.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...