
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру поліцейському Подільського райвідділку Києва, який під час затримання вдарив лежачого активіста і вигукнув "Лягай, Бандеро", повідомляють Патріоти України.
Перша заступниця Директора ДБР Ольга Варченко зазначила, що силовика підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством.
Під час побиття активіста правоохоронець був у цивільному одязі. "Працівник поліції, ображаючи особисту гідність одного з активістів, умисно вчинив дії, які явно виходять за межі його повноважень та супроводжувалися насильством", – наголосили у відомстві.
Наразі йому мають обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади. Поліцейському загрожує ув'язнення від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до трьох років.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...