В регіонах України пом’якшили графіки відключень електроенергії у неділю. Про це повідомило Укренерго у суботу, 6 липня.
"Завтра з 7:00 до 15:00 заходи обмеження споживання діяти не будуть. З 00:00 до 7:00 і з 15:00 до 24:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень одночасно", – йдеться у повідомленні
У компанії запевнили, що живлення об’єктів критичної інфраструктури взагалі не буде обмежуватись.
Нагадаємо, сьогодні енергетики теж пом’якшили графіки відключень світла, хоча спершу вони мали бути жорсткими.
Раніше повідомлялося, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.
А на цьому тижні стало відомо, коли в Україні може покращитись ситуація зі світлом. В Укренерго анонсували завершення ремонту частини генерувального обладнання.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...