Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід".

6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "Орден Паладинів" проведуть церемоніал почесної варти. Наталія Бунда каже, що це нова традиція для Львова, яка осмислюватиме середньовічну історію міста.

"Це свідчитиме про наші корені державотворення. Ми звернемо увагу львів'ян на далекий 1300 рік, коли існувала велика держава, коли були джерела нашої державності. Європейські середньовічні міста мають свої почесні варти. Хочемо долучити до цього й наше місто Лева. Церемонія триватиме 15 хвилин. Жодних інших заходів не буде, щоб уникнути масових скупчень. Ми закликаємо всіх дотримуватися безпеки", – розповіла Наталія Бунда.

Про концепцію заходу розповів керівник "Ордену Паладинів" Віталій Федорінін. Він каже, що реконструктори намагатимуться повернутися до часів розквіту середньовічного Львова, проте додає, що всі секрети охочі побачать на самому церемоніалі почесної варти.

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...

У Києві скандальна блогерка в прямому ефірі вживала "білий порошок" і алкоголь

понеділок, 14 червень 2021, 17:57

Київська блогерка, що відома під ніком "ttiisshhiinnaa", яка раніше влаштувала погром номера в готелі, записала чергове скандальне відео. На ньому мешканка Києва прийняла якийсь білий порошок, передають Патріоти України. На відео, яке було розміщене в ...