Львів'янин, який ходив голим по вулиці, отримав "смішний" вирок за хуліганство

Франківський районний суд Львова оштрафував на 51 грн чоловіка, який перебував оголеним на вулиці. Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили 21 липня у Єдиному судовому реєстрі, передають Патріоти України.

Чоловік був без одягу на заправці

Як зазначили у документі, випадок стався пізно ввечері 22 травня, о 22:58. Поліцейські склали протокол на чоловіка, який перебував на заправці по вулиці Володимира Великого без одягу.

“Перебував за адресою вул. В.Великого 58, у м. Львові (АЗС ОККО), без одягу (повністю оголений), чим порушив громадський порядок та покій громадян, за що передбачена відповідальність”, — йдеться в постанові.

Суд дослідив матеріали у справі, зокрема відеозаписи з нагрудних камер правоохоронців і визнав чоловіка винним у дрібному хуліганстві. Порушнику призначили 51 грн штрафу. Також він має сплатити 606 грн судового збору. Постанову можна оскаржити протягом 10 днів.

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...

Антропологи передбачили, як еволюціонуватимуть колоністи Марса

неділя, 28 червень 2026, 16:18

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...