Львівські батяри влаштували ретро-велопарад (фото)

У Львові відбувся сьомий ретро-велопроменад "Батяри на роверах". Близько 100 велосипедистів, одягнутих в стилі велосипедної моди початку XX ст., проїхались центром міста, зазначають Патріоти України.

Долучитись до заїзду міг кожен охочий, попередньо зареєструвавшись на сайті. Єдиною умовою участі був відповідний дрес-код.

Маршрут велопробігу пролягав від пл. Митної до Художньо-меморіального музею ім. Івана Труша. Там відбулась екскурсія музеєм та лекторій за участі дослідників Львова й експертів зі стилю. Учасників частували автентичною галицькою кухнею від пані Стефи та Льолі.

Завершився фестиваль у трамвайному депо LEM station. Тут відбулась ретро-дефіляда з нагородженням найкращих образів, розіграш міського велосипеда, свінгові танці, кіно та музична програма.

Для гостей свята без велосипедів працював ярмарок старовини "Тлум & Крам", де можна було придбати кераміку, аксесуари та предмети побуту різних декад XX ст.


З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...