
У Львові відбувся сьомий ретро-велопроменад "Батяри на роверах". Близько 100 велосипедистів, одягнутих в стилі велосипедної моди початку XX ст., проїхались центром міста, зазначають Патріоти України.
Долучитись до заїзду міг кожен охочий, попередньо зареєструвавшись на сайті. Єдиною умовою участі був відповідний дрес-код.
Маршрут велопробігу пролягав від пл. Митної до Художньо-меморіального музею ім. Івана Труша. Там відбулась екскурсія музеєм та лекторій за участі дослідників Львова й експертів зі стилю. Учасників частували автентичною галицькою кухнею від пані Стефи та Льолі.
Завершився фестиваль у трамвайному депо LEM station. Тут відбулась ретро-дефіляда з нагородженням найкращих образів, розіграш міського велосипеда, свінгові танці, кіно та музична програма.
Для гостей свята без велосипедів працював ярмарок старовини "Тлум & Крам", де можна було придбати кераміку, аксесуари та предмети побуту різних декад XX ст.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...