Лимони бувають різні: Дніпрянка предпенсійного віку торгувала в підземному переході гранатами (фотофакти)

Скільки вибухових "фруктів" і кому продала торговка наразі намагається з'ясувати поліція. В домівці підприємця правоохоронців чекав ще більший сюрприз

гранаты

Підземні переходи часто стають центром несанкціонованої торгівлі, але в Дніпрі одна з продавщиць зуміла здивувати навіть досвідчених поліцейських. Жінка продавала в переході гранати Ф-1, причому боєприпаси збувалися готовими до використання - з запалом, зазначають Патріоти України.
Торговку «лимонками» затримали в Новокодацком районі Дніпра. При собі у жінки виявилися дві гранати. Також з'ясувалося, що раніше жительку Дніпра вже притягували за незаконне зберігання зброї. Після затримання поліцейські навідалися додому до торговки і там під час обшуку знайшли два гранатомета РПГ-26, загорнуті в килимову доріжку.

гранатометы

52-річна торговку взята під варту. З огляду на попередні судимості жінки, покарання буде суворішим. За незаконне поводження зі зброєю жінці загрожує до семи років в'язниці (згідно з ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу).

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...

Хіти тижня. Зробив зауваження автохаму: У Києві побили ветерана АТО

середа, 19 лютий 2020, 1:00

Інцидент стався на столичних Березняках.