
В Одесі встановили дуже незручний банкомат - до нього неможливо дотягнутися, аби зняти готівку. Фото розмістили у Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України.
Банкомат "ПриватБанку" встановили на вулиці Добровольського,86. Він розміщений на першому поверсі будівлі, але занадто високо від землі. Містяни вже охрестили його "банкоматом для велетнів". Аби зняти готівку, люди здираються на вузенькій виступ у стіні, щомиті ризикуючи впасти. Легше тим, хто прийшов не один: такі "щасливчики" просять товаришів або своїх рідніх потримати їх за руку, доки вони знімають гроші.

В Україні це не перший випадок, коли пристрої для зняття готівки з банківських карток незручні. У багатьох містах України люди присідають над банкоматами навпочіпки, перелазять через металеві загородження та ризикують впасти з висоти.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...