Лише для велетнів: Мережу розмішили фото незвичайного банкомату в Одесі

В Одесі встановили дуже незручний банкомат - до нього неможливо дотягнутися, аби зняти готівку. Фото розмістили у Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України.

Банкомат "ПриватБанку" встановили на вулиці Добровольського,86. Він розміщений на першому поверсі будівлі, але занадто високо від землі. Містяни вже охрестили його "банкоматом для велетнів". Аби зняти готівку, люди здираються на вузенькій виступ у стіні, щомиті ризикуючи впасти. Легше тим, хто прийшов не один: такі "щасливчики" просять товаришів або своїх рідніх потримати їх за руку, доки вони знімають гроші.

В Україні це не перший випадок, коли пристрої для зняття готівки з банківських карток незручні. У багатьох містах України люди присідають над банкоматами навпочіпки, перелазять через металеві загородження та ризикують впасти з висоти.

Хіти тижня. Відомий український співак підтримав підозрюваних у справі Шеремета (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 18:00

Він заявив, що на його думку, ці люди невинні, поки не доведуть зворотного. "Проблема цього судилища в тому, що високі обличчя нашої держави звинуватили людей, сказали, що справа вже розкрита, і презумпція невинності була грубо порушена. Тут мова не йд...

По стопах "Інтера"? Канал "Україна" покаже заборонений російський серіал, презентований як український

понеділок, 17 лютий 2020, 17:55

Телеканал «Україна» покаже російський міні-серіал "Жінки у коханні" (друга назва - "Три щасливих жінки"), який перебуває під забороною українського законодавства. Про це повідомляє "Телекритика", передають Патріоти України. Чотирисерійна драма «Жінки ...