Лише для велетнів: Мережу розмішили фото незвичайного банкомату в Одесі

В Одесі встановили дуже незручний банкомат - до нього неможливо дотягнутися, аби зняти готівку. Фото розмістили у Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України.

Банкомат "ПриватБанку" встановили на вулиці Добровольського,86. Він розміщений на першому поверсі будівлі, але занадто високо від землі. Містяни вже охрестили його "банкоматом для велетнів". Аби зняти готівку, люди здираються на вузенькій виступ у стіні, щомиті ризикуючи впасти. Легше тим, хто прийшов не один: такі "щасливчики" просять товаришів або своїх рідніх потримати їх за руку, доки вони знімають гроші.

В Україні це не перший випадок, коли пристрої для зняття готівки з банківських карток незручні. У багатьох містах України люди присідають над банкоматами навпочіпки, перелазять через металеві загородження та ризикують впасти з висоти.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...