
Часто офісні співробітники перекушують прямо на робочому місці, дивлячись у монітор - за словами експертів, така звичка веде до зайвої ваги. Про це розповіла дієтолог Людмила Бабич, передають Патріоти України.
Часто, особливо під час робочого дня або коли думки чимось зайняті, люди їдять не через голод, а тому, що щось просто впадає в вічі або потрапляє під руку. Так, непомітно, ми можемо змести відерце морозива перед телевізором або пачку чіпсів (коробку цукерок, упаковку печива і так далі), сидячи за комп'ютером.
"Часто люди навіть не помічають, скільки зайвого вони їдять "просто так", тому, щоб прибрати цей факт зі свого життя, проведіть ревізію своїх поличок, тумбочок або шафок і приберіть звідти упаковки печива, шоколадні батончики, будь-які снеки і все таке інше. І не купуйте їх надалі "про запас". Тоді і їсти їх не буде ні бажання, ні необхідності, а, як показує практика, їх відсутність часто можна навіть не помітити, якщо своєчасно влаштовувати перерву на обід або полудень", - запевнила лікар.
Звичайно, не в кожному офісі є їдальня або кафетерій, але, напевно, в такому випадку, знайдеться недорогий і швидкий заклад неподалік або ж можна брати обід з собою і розігрівати в мікрохвильовці. Добре пережовуйте їжу і не поспішайте! Між прийомом їжі і сигналом ситості, який надходить у мозок, який регулює апетит, має пройти якийсь час, найчастіше, хвилин 15. Тому, не виключено, що від другої страви через 10 хвилин ви просто відмовитеся.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...