
На деяких агропідприємствах Білорусі зараз видають зарплату гноєм. Вивезти й завантажити «заробіток» працівник повинен самотужки або оплатити такий сервіс. Про це повідомляє видання «Белсат», зазначають Патріоти України.
1,5 тонни гною на одного працівника замість зарплати пропонують видавати на державних підприємства «Улішіца-Агро» і «Видрея» у Вітебській області. Але щасливчиками стануть не всі, а тільки співробітники, які «не мають порушень трудової і виробничої дисципліни».
«Пропонуємо постійним працівникам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, що не мають порушень трудової дисципліни і виробничої дисципліни, з 1 квітня 2021 року видавати в рахунок відшкодування боргу сільськогосподарських підприємств органічні добрива (гній) в розрахунку 1,5 тонни на 1 працівника», - сказано в документі, який з'явився в соцмережах.

Варто відзначити, що новина в «Белсат» з'явилася 3 квітня, отже навряд чи це першоквітневий жарт.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...