
На деяких агропідприємствах Білорусі зараз видають зарплату гноєм. Вивезти й завантажити «заробіток» працівник повинен самотужки або оплатити такий сервіс. Про це повідомляє видання «Белсат», зазначають Патріоти України.
1,5 тонни гною на одного працівника замість зарплати пропонують видавати на державних підприємства «Улішіца-Агро» і «Видрея» у Вітебській області. Але щасливчиками стануть не всі, а тільки співробітники, які «не мають порушень трудової і виробничої дисципліни».
«Пропонуємо постійним працівникам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, що не мають порушень трудової дисципліни і виробничої дисципліни, з 1 квітня 2021 року видавати в рахунок відшкодування боргу сільськогосподарських підприємств органічні добрива (гній) в розрахунку 1,5 тонни на 1 працівника», - сказано в документі, який з'явився в соцмережах.

Варто відзначити, що новина в «Белсат» з'явилася 3 квітня, отже навряд чи це першоквітневий жарт.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...