
На деяких агропідприємствах Білорусі зараз видають зарплату гноєм. Вивезти й завантажити «заробіток» працівник повинен самотужки або оплатити такий сервіс. Про це повідомляє видання «Белсат», зазначають Патріоти України.
1,5 тонни гною на одного працівника замість зарплати пропонують видавати на державних підприємства «Улішіца-Агро» і «Видрея» у Вітебській області. Але щасливчиками стануть не всі, а тільки співробітники, які «не мають порушень трудової і виробничої дисципліни».
«Пропонуємо постійним працівникам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, що не мають порушень трудової дисципліни і виробничої дисципліни, з 1 квітня 2021 року видавати в рахунок відшкодування боргу сільськогосподарських підприємств органічні добрива (гній) в розрахунку 1,5 тонни на 1 працівника», - сказано в документі, який з'явився в соцмережах.

Варто відзначити, що новина в «Белсат» з'явилася 3 квітня, отже навряд чи це першоквітневий жарт.
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...