Провідні інженери та вчені Китаю стали помирати з безпрецедентною швидкістю після скасування в країні антиковідних обмежень: в одній тільки Інженерній академії Китаю (CAE) менш ніж за місяць померли її 20 членів, це більше, ніж зазвичай помирає за рік, пише газета South China.Morning Post (SCMP), передають Патріоти України.
Газета зазначає, що CAE є найпрестижнішою інженерною академією Китаю, яка налічує понад 900 членів. За даними SCMP, саме вчені академії брали участь у розробці концепцій, проектуванні та будівництві майже всіх мегапроектів країни.
Як уточнює газета з посиланням на заяву CAE, лише за останній місяць померло 20 членів академії, тоді як у період з 2017 по 2021 рік у середньому помирало по 16 осіб на рік, а 2021 року — 13 осіб.
Серед нещодавно померлих: головний інженер китайської програми швидкого ядерного реактора Сюй Мі, розробник першого в Китаї оптичного волокна Чжао Цзисень, інженер-засновник рідкісноземельної промисловості Китаю Чжан Гочен, лауреат вищої національної премії в галузі науки і техніки за внесок у лазерну зброю Китаю Чжао.
У Тернопільській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте категорично відмовився від мобілізації, хоча йому пропонували службу в тилу. Про це йдеться у вироку Підволочиського районного суду Тернопільської обла...
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...