Скарги Путіну не допомогли: Окупанти знищили унікальні піщані пляжі кримського курорту

Через видобуток піску окупантами на Бакальській косі кримські пляжі замулило. Жителі села Стерегуще стурбовані зникненням пляжів, на які до анексії залюбки їздили туристи, пише підконтрольний росіянам кримський ЗМІ "Примечания", зазначають Патріоти України.

Намагаються створювати петиції, пишуть листи Путіну. Закликають припинити видобуток піску на території, яка вважається заповідником.

Активісти зазначають, що через дії окупантів значна частина коси зникла, а на її місці утворилася промоїна, яка змінила течію.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...