Скарги Путіну не допомогли: Окупанти знищили унікальні піщані пляжі кримського курорту

Через видобуток піску окупантами на Бакальській косі кримські пляжі замулило. Жителі села Стерегуще стурбовані зникненням пляжів, на які до анексії залюбки їздили туристи, пише підконтрольний росіянам кримський ЗМІ "Примечания", зазначають Патріоти України.

Намагаються створювати петиції, пишуть листи Путіну. Закликають припинити видобуток піску на території, яка вважається заповідником.

Активісти зазначають, що через дії окупантів значна частина коси зникла, а на її місці утворилася промоїна, яка змінила течію.

"Няша" боится стать "зайчуткой": Собчак жорстко висловилася про новий імідж Поклонської (фото)

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:16

На думку телеведучої, політикиня зараз намагається уникнути зайвої уваги і має на це певні причини. У своєму блозі «Кривава бариня» російська телеведуча Ксенія Собчак уїдливо прокоментувала вбрання «екс-прокурора» анексованого Криму Наталії Поклонської...

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...