
Дві блогерки, які оскандалилися своєю поведінкою на Великдень у київській церкві Різдва Христового, вибачилися, повідомляють Патріоти України.
Одна з них назвалася Євою і уточнила, що інцидент стався 1 травня. "Я задула свічку. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все це буде настільки масово і хтось зі сторонніх людей про це дізнається. Мені правда дуже шкода, що в таке світле свято Великодня ви повинні спостерігати, як дві малолітніх дурочки зайшли до церкви і почали просто творити якусь хр*нь", - заявила вона. І додала, що вони з подругою не вживали наркотики, але випили "по пляшці пива".
Друга блогерка, яка назвалася Настею, також вирішила вибачитися. "Мені дуже шкода, що так вийшло. Я показала себе з жахливої сторони. Це була дурість, яку ми не обдумали. Я хотіла б попросити вибачення у всіх, чиї почуття я зачепила", - стверджує вона.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...