
Київськиц ліцей "Престиж" очолила прихильниця "руського міра". На претензії щодо директорки у відділі освіти належно не відреагували. Про це пишуть батьки учнів ліцею у соцмережах, передають Патріоти України.
Промоніторивши соцмережі, батьки учнів ліцею виявили не лише відверті світлини з інстаграму директорки, а й фото в одягі з радянською символікою. "От ви можете собі уявити українську освітянку, яка 9 травня 2017 року викладає в забороненій в Україні мережі ВКонтакте фотографію в радянській формі, з учнями, з плакатом радянського воїна-визволителя на тлі та зі словами: "Мы помним… С Днем Победы!" Саме так, російською. Освітянка, яка не знає, що День Перемоги в Україні офіційно не святкується з 2016 року", - запитують батьки.
Крім того, у соцмережає є світлини директорки з нічних клубів окупованої Луганщини та недвозначні дописи. Наприклад, розповсюдження допису "ГОУ ЛНР "Брянковский УВК№5", на групу якого вона підписана, що вихваляє окупаційну адміністрацію РФ в окупованій частині Луганської області.
За словами батьків, на претензії щодо директорки у відділі освіти належно не відреагували, а наразі вже відчувається тиск на педколектив та на батьків, щоб вони не підіймали галас.



В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...